O firmie

Leon Ogrody – o firmie

Leon Ogrody to rodzinna firma ogrodnicza. Zielenią zajmujemy się od pokoleń, łącząc pracę z pasją. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz najwyższa jakość świadczonych usług ogrodniczych. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, zajmując się ogrodami przy domach, a także z firmami i instytucjami publicznymi, realizując zlecenia w zakresie pielęgnacji i utrzymania terenów zielonych o charakterze miejskim, w tym w historycznym centrum Krakowa.

Skupiamy się nie tylko na ogrodach. Wykorzystując nasze dotychczasowe doświadczenie, podejmujemy się także urządzania tarasów, balkonów oraz zieleni zlokalizowanej wewnątrz budynków, tworząc estetyczne i funkcjonalne przestrzenie, wzbogacone unikatową roślinnością, dopasowaną do oczekiwań Inwestora oraz warunków środowiskowych.

Dysponując własną szkółką krzewów oraz współpracując z uznanymi producentami, naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości drzewa, kwiaty i krzewy, które ozdobią Państwa ogród, balkon lub taras. Bierzemy odpowiedzialność za sprzedawany materiał roślinny, udzielając na niego gwarancji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz współpracy!